Hakkımızda

1987’den bugüne TEKSTİL sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Dünyanın en tanınmış markalarına üretim hizmeti verdik. 1996’da; bu tecrübemizi kendi markamızla(MGWORK) iş elbiseleri sektörüne taşımaya karar verdik. Kaliteli hizmet anlayışımız, uygun fiyatlarımız ile sektörün önde gelen isimleri arasında yerimizi aldık. Uzman kadromuz , eğitimli personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ilke edindik.

VİZYONUMUZ

MGWORK Olarak her zaman sektörde aranan, tercih edilen ve güvenilen bir firma olma özelliğimizi sürdürebilmektir.Yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimi sizlerle paylaşan firmamız, her geçen gün kendini yenilemeye ve büyümeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

MGWORK  olarak vizyonumuz;  sektörün kalite standartlarını yükselten,  müşteri memnuniyetini öne çıkaran bir yaklaşımı  iş süreçlerinde uygulamaktır. Başta müşterilerimiz , tedarikçilerimiz olmak üzere,tüm paydaşların memnuniyetlerinden taviz vermemeyi amaç edinmektir. Kalite çizgisini takip ederek,hedeflerimize hatasız ve zaman kaybı olmadan ulaşabilmektir. Zamanın getirdiği teknolojik  yenilikleri takip eden, satış sonrası hizmete satıştan daha fazla önem veren, beklenen kaliteyi uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan ,sektörde kalitesi ve taahhütlerine sadakati ile tanınan ,üretim hacmini her geçen gün artırarak sektörüne yön veren bir marka olmaktır.

Top